Vzali mě k doktorovi

Vzali mě k doktorovi

Vzali mě k doktorovi

Mám za sebou další týden plný zážitků a nových dobrodružství. Každý den chodím ven a užívám si skotačení, běhání a objevování nového.

Taky pořád víc a víc koušu do všech a do všeho. Nemůžu si pomoci. Ty zoubky prostě pořád chtějí něco ochutnávat, trhat a drtit.

K papkání dostávám granulky, občas kousek banánu a mrkvičku. Ta mi moc chutná, je tvrdá a zoubky si na ní pěkně zatrénují. Taky hodně piju a tím pádem dělám pořád víc a víc loužiček. Někdy se mi povedou pěkně na plínku. To pak dostanu od paničky odměnu – kousíček krásně smradlavých sušených hovězích plic. To je dobrota.

Největší zážitek jsme měla ve čtvrtek, kdy mě panička vystlala přepravku a odnesla mě někam daleko od domova. Jeli jsme hodně dlouho tramvají. Byla to moje první jízda, zvědavě jsem pozorovala veškeré dění okolo sebe. Pak jsme šli do takové velké budovy, kde to zvláštně vonělo a bylo tam spoustu dalších pejsků. Pohrála bych si s nimi, ale panička mě nepustila. Ach jo. Zase to očkování. Už abych to měla za sebou a mohla si začít hrát s ostatními. Pak jsme šli k takovému moc hodnému pánovi, co se mi podíval do očiček a říkal, že jsem zdravá jako řípa. Panička byla moc šťastná, tak já jsme byla taky šťastná, že je ona šťastná.  Pak jsme zase jeli stejnou tramvají dlouho domů, kde na mě čekala smutná máma. A ta byla taky šťastná, že už jsem zase doma. Prostě to bylo takové celé šťastné odpoledne.

Dobrou noc

Maya

Top