Odchod do nového domova

Odchod do nového domova

Odchod do nového domova

Návštěva u veterináře

Můj poslední týden u mámy byl opět plný událostí. Hned v pondělí jsme byla na svém prvním očkování. Vše jsme zvládla skvěle a u píchání jsme ani nekvíkla. Taková jsme statečná holčička. Stejně vzorná jsem byla u čipování a celkové zdravotní  prohlídky.  Prý jsem krásné živé a naprosto zdravé štěňátko a velká šikulka. Taky jo, když očkovali mámu, nechala mě paní doktorka běhat volně po ordinaci a já jsme jim tam neudělala ani jednu loužičku.

Sobotní rodinná oslava

Během týdne jsme si užívala mámy. Pořád víc a víc spolu zápasíme a běháme a vůbec hodně rošťačíme. Tak jak to má být. Máma mě prý musí ještě před odchodem do nové rodiny naučit všechny lumpačiny. Taky jsem s paničkou zašla na návštěvu do svého budoucího domova. Naštěstí to máme jen kousek od domova, takže se budeme všichni často vídat a chodit na společné procházky. Kromě toho jsem se začala učit chodit na vodítku a s paničkou a mámou jsme ozdobily vánoční stromeček. V sobotu k nám přišlo spousta lidí, oslavovali narozeniny paničky a páníčka a taky rozlučku se mnou. Všichni mě drbali a hladili. Bylo to moc prima, ale bylo toho na mě moc. Tak jsem si šla raději lehnout do svého pelíšku. Panička se smála, že jsem se spát asi naučila od Sida z Doby kamenné.

Odchod do nového domova

Celou neděli byli všichni takový zaražení a smutní. Odpoledne si pro mě totiž přišel můj nový páníček se svojí maminkou. Proto panička v týdnu sepisovala instrukce, jak se o mě starat. Vše probrali a podepsali smlouvu. Pak mi zabalili raneček a poslali mě do světa. Prý mám teď nové páníčky. Jsem trochu zmatená a smutná, ale já jsem statečná holka a určitě si u nich brzy zvyknu.

Tak to byla moje poslední zpráva

Přeju všem krásné vánoce

Maya

Přáníčko od paničky

Dnes náš vymazlený andílek Alya Paradise Dancing in the Wind – Maya odešla do svého nového domova. Všichni jí přejeme krásný, šťastný a spokojený život s novými páníčky. Život plný zážitků a nových dobrodružství.

Měj se krásně andílku

Alya Paradise - Maya - 51 dní

Alya Paradise – Maya – 51 dní

Top