Hvězdička, lumpice, rošťanda…….

Hvězdička, lumpice, rošťanda…….

Hvězdička, lumpice, rošťanda…….

Slavím měsíční narozeniny

Život běží překotně dál. Dnes se dožívám svého prvního velkého výročí, slavím měsíční narozeniny.

Od minulého týdne se udála celá řada změn. Nejhorší bylo, že do mě panička znovu nacpala odčervovací pastu a ostříhala mi drápky. Ale především mi narostly pěkně špičaté a ostré zoubky. Taky mi to stále lépe běhá. Už skoro vůbec nechci být ve své porodní bedně. To by se jim líbilo, nechat mě tam zavřenou. Kdepak, pěkně mě musí pustit ven, abych mohla chodit na průzkumné výpravy. Kromě toho už umím pěkně třepat věcma, vrčet a mručet, mrskat ocáskem ze strany na stranu a spoustu dalších užitečných věcí. Zkrátka už nejsem to malé ufňukané cosi, ale pěkná psí holka se vším všudy.

Asi největší změna je, že 2x denně dostávám jiné papkání než mlíčko od mámy. Je to všechno moc dobré, vždycky se k tomu hrnu a radostně ochutnávám. Mlíčko je ale stejně nejlepší. Paničku to zlobí, prý bych se už měla najíst i něčeho jiného, ale já nechci. Vždy jen ochutnám a pak jdu stejně cumlat od mámy.

Hvězdička, lumpice, rošťanda…….

Taky mi dávají samá zajímavá jména. To když něco vyvedu, co se jim nelíbí. Třeba, když udělám loužičku jinam než na plínku. Nebo taky, když vlezu do poličky a chci se podívat, co je tam zajímavého. A nebo tuhle, když jsem chtěla ochutnat paničky svetr.

Většinou mi říkají moc hezky, třeba „Ty naše hvězdičko chlupatá, beruško nebo zlatíčko“. To mě vždycky panička vezme do náruče a já jí můžu dát pusu a pěkně jí olíznout nos a je mi moc dobře. Pěkně je mi také u mámy, se kterou se nejraději kočkuju a tahám o věci, no a věřte nevěřte, většinou jí přeperu.

Alya Pradise - Maya 22 dní, se svojí maminkou Angie

Alya Pradise – Maya 22 dní, se svojí maminkou Angie

Jsem cééélebrita

Ach, ich, och…..to říkají všechny návštěvy, které k nám přijdou. A že jich je. Skoro každý den se na mě přijde někdo podívat, a chválí a chválí. Jak jsem krásné štěňátko, šikovné a čiperné. A vůbec… Panička říká, že jsem cééélebrita. Já sice nevím, co to je, ale pokud to znamená, že mě bude pořád někdo hladit a chovat, tak je to v pořádku. To ta cééélebrita klidně budu i dál.

Alya Paradise - Maya - 28 dní s Aničkou

Alya Paradise – Maya – 28 dní s Aničkou

Alya Paradise - Maya - 28 dní s Mařenkou

Alya Paradise – Maya – 28 dní s Mařenkou

Mějte se krásně

Maya

Top