Štěňata

ŠtěňataChovatelská stanice sheltií

Štěňátka odchováváme s láskou a důslednou péčí. Ke svým novým majitelům odcházejí náležitě socializovaná. Poznají běžný ruch domácnosti, jízdu autem a MHD, pobyt ve venkovním prostředí, setkají se s dospělými i dětmi. Již u nás budou učena vykonávat potřebu na plínku.

Do svého nového domova odcházejí s vystaveným pet pasem, po celkové zdravotní prohlídce, očipovaná, odčervená, očkovaná a klinicky vyšetřena u očního specialisty. Do výbavy si odnesou plenky, krmení do prvních dnů, hračku, vodítko a napachovanou dečku či malý ručník z rodného pelíšku.

Velmi nám záleží na spokojeném a šťastném životě našich štěňátek. Proto jejich budoucí páníčky vybíráme velice pečlivě. S budoucími majiteli zůstáváme v kontaktu a jsme kdykoli připraveni poradit a podat pomocnou ruku. Uvítáme každou fotografii a informaci o vývoji a životě štěňátka.

Se štěňátkem nemusíte nutně chodit na výstavy či sportovat. Pokud u vás najde láskyplný domov, jako domácí mazlíček a kamarád, je vše v naprostém pořádku. Když se přeci jen rozhodnete k nějaké té výstavní či sportovní kariéře, rádi vás podpoříme a budeme s vámi sdílet případné úspěchy i neúspěchy.

Před odjezdem štěňátka do nového domova uvítáme osobní kontakt (pokud je to možné), na kterém uvidíte všechna štěňata se svojí maminkou. Budete moci vnímat jejich aktivitu, temperament a chování ve smečce. Na této schůzce také probereme všechny podrobnosti a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

K pořízení pejska, prosím, přistupujte se zodpovědností a rozmyslem. Pamatujte, že se jedná o živé zvíře, které nelze jen tak odložit, když vás omrzí. Pejska si pořizujete na mnoho let. Bude vám po celý svůj život stát věrně po boku, jako váš nejlepší přítel a kamarád. Bude vás provázet a následovat vždy a všude a nikdy vás nezradí. Za to všechno nechce nic víc, než vaší péči, lásku a pozornost.

Přejeme vám i vašemu psímu příteli krásný a spokojený společný život

 

 

Certifikát

Certifikát přidělení názvu chovatelské stanice Dancing in the Wind

Štěňata

Plánujeme štěňátka podzim 2017.

Naše feny

Top