Sheltinky v Divoké Šárce

Sheltinky v Divoké Šárce

Sheltinky v Divoké Šárce

Hurá, hurá. Dnes nás panička vzala na sraz sheltinek do Divoké Šárky. Moc jsem se já i Lilly těšily, i když jsem měla trošičku strach, zda to to malý mrně zvládne. Přeci jen je to ještě malá holka, a my ostatní účastníci už máme nějaký ten sraz, procházku a výlet za sebou. No, ale mrně překvapilo.

Tak pěkně popořádku. Dopoledne jsme se rozloučily s páníčkem, který se odmítl srazu zúčastnit a šly jsme s paničkou na Kulaťák na tramvaj. Sraz byl v 11 hodin na konečné Divoká Šárka. Sešlo se nás šest, z toho jenom jeden psí kluk Garson, jinak samé holky.

Všichni jsme se vydali dolů po strmých rozbitých schodech ke Džbánu, potom na hradiště Liboc a procházkou kolem koupaliště zpět na Džbán. Cestou jsme potkávali spoustu jiných pejsků a pěkně jsme si pohráli a vyběhali se. Dál jsme pokračovali kolem Džbánu na tramvajovou zastávku Nad Džbánem. Odtud už pěkně domů, umýt, napapkat a vyspinkat se. Lilly už to měla zapotřebí, ale držela se statečně a já mám radost, že mám doma tak zdatnou psí kámošku.