Štěňátka s maminkou na vyšetření DOV

Štěňátka s maminkou na vyšetření DOV

Utíká to strašně rychle, tak rychle, že jsem nestihla dát příspěvek o vývoji štěňátek v 7 týdnech. Teď tedy shrnu celé dva týdny života, což je u takových drobků obrovsky dlouhá doba.

Obě štěnda jsou úžasná, čilá a krásná. Dělají nám všem jen samou radost. Hrají si a honí se po celé zahradě. Už jim pomalu začíná být malá. Začali jsme tedy s nácvikem chůze na vodítku. Moc se jim to nelíbí, ale to se po pár pokusech jistě zlepší. Také se opravdu snaží dělat potřebu na plínku nebo ven na zahradu. Jsou moc a moc šikovní.

Jsou to veselá, věčně dobře naložená chlupatá klubíčka. Genny je výrazně čilejší a rozhodně je z těch dvou hybnou silou téměř všech lumpáren. Greg je takový buchťák 🙂 Hlavně, když je co jíst a nějaká ta náruč na mazlení a je úplně spokojený.

Obě štěňátka dnes měla velký den. Se svojí maminkou jela vlakem do Prahy k MVDr. Beránkovi na vyšetření DOV. Oba včetně jejich maminky jsou negativní a očička mají úplně v pořádku.

Rovněž jsou oba podruhé naočkování, již mají vystavené své petpasy a také jim byly odebrány stěry na genetické vyšetření CEA. Pevně doufáme, že i ty dopadnou dobře.

Gregorek měl již tuto neděli odcházet do nového domova, ale jeho nové páníčky sklátila viroza, tak u nás bude ještě týden.

Drobeček Genny zatím zůstává s maminkou. Stále se nevzdáváme naděje, že nám holčička doroste a zůstane s námi napořád.

7 týdnů váha / výška Gregory Gemeos 1 962 g / 19 cm, Geraldine Gemini 1 350 g / 17 cm

8 týdnů váha / výška Gregory Gemeos 2 149 g / 20,5 cm, Geraldine Gemini 1 521 g / 18,5 cm

GERALDINE GEMINI Dancing in the Wind
GERALDINE GEMINI Dancing in the Wind