Už máme svoje nové rodiny

Už máme svoje nové rodiny

Letí to, letí. Štěňátkům je šest týdnů a pomalu se začínáme připravovat na jejich odchod do nových domovů. Naštěstí pro mě, tu zůstanou poněkud delší dobu, protože je doba dovolených a páníci si budou užívat vody a sluníčka. Až po návratu si budou vyzvedávat své nové chlupaté mazlíky. Nicméně, jako první odejde již 4.8. maličká Daisy. Pravda jsou to ještě dva týdny, ale….

A protože štěňátka nám vyrostla a jsou z nich zdatní veselí psíci, čeká je spousta vyšetření, očkování a samozřejmě také čipování. To proběhlo jako první tuto středu a nutno říci, že mrňouskové se chovali opravdu vzorně. Paní doktorka je prohlédla, konstatovala, že jsou v naprostém pořádku a píchla jim čip. Další veterina čeká mimča příští týden.

Jak jsem již psala, ze štěňátek jsou velice přítulní, kontaktní psíci s obrovským temperamentem a chutí objevovat stále něco nového. Koušou do všeho co jim stojí v cestě. Stále by si hráli, nejvíce, když se chystám jít spát. To nabírají nové síly a skáčí z jednoho pelíšku do druhého. Občas proběhne nějaká ta sourozenecká šarvátka a přetahovaná o hračku. Je to rozpustilá a veselá banda.

6 týdnů – váha/výška:

Ezík 1.805 g / 19 cm, Essi 1.492 g / 19 cm, Edík 1.200 g / 18 cm, Daisy 1.195 g / 18 cm