Jsem zase o týden starší

Jsem zase o týden starší

Jsem zase o týden starší

Je to tak, už je mi pět týdnů. Začínám podávat docela dobré sportovní výkony. Běhám a šmejdím po celém bytě. Pravda, dost často někde uprostřed usnu, ale jen na chvíli. Pak hned běžím kontrolovat, co se kde stalo a hlavně, kde je máma. To je totiž děsná prča. Vždycky si na ní někde počíhám a hned, jak jde kolem jí rafnu do cecíku a už bumbám a bumbám, než mi zase někam uteče. Už to totiž přestává být legrace. Panička říkala, že mě maminka za chvíli nebude krmit mlíčkem. Prý protože mám zubů plnou pusu a maminku koušu. Jenže moje maminka je statečná a opravdu móóóc trpělivá. A taky krásná. Lidi, ta moje máma je tak krásná a heboučká, že bych s ní chtěl být pořád a pořád bych se s ní jen tulil a tulil.

Jenže to asi nepůjde. Sice tomu moc nerozumím, ale začali k nám chodit samí cizí lidi a všichni si mě mazlí a prohlížejí a dlouze si s paničkou povídají. Prý jedni z nich budou moji buducí páníčkové. No nevím, mě se teda nikam jinam nechce. Tady jsem doma a basta. Mám tu mámu, dvě tetky a paničku. Nic víc nepotřebuju.  jsem tady zvyklý. Tak kam bych se hrnul.

Taky už častěji chodím na chvíli ven a to se mi moc líbí. Jen mě mrzí, že máma, Angie a Zuzi chodí s paničkou sami na procházky a mě nechávají doma. Pak teda docela fňukám, ale nedá se nic dělat. Prý do parku ještě nemůžu, protože nejsem očkovaný. A já bych tak moc chtěl. No a úplně největší zábava je se Zuzi. Ona je totiž taky ještě štěně, i když je teda o dost větší než já. Zuzi vůbec nevychovává, jako máma a Angie. Zuzi se mnou jen dělá blbiny a rošťárny a naoko se se mnou pere a to je děsně fajn. Pak z toho vždycky oba usneme a spíme spolu stulení do jednoho klubíčka.

Taky dostávám 2x denně jiné papáníčko než jen mlíčko od mamky. Granulky namočené ve vodě, no na pohled teda nic moc. Vypadá to skoro, jako když se já pokakám. Jen to teda lépe voní. Tak jsem si nakonec dal říct a ono to bylo nakonec docela dobré. Panička mě moc chválila, že jsem prý první štěňátko, které umí u jídla zůstat čisté a neutrpí ani okolí mističky. Já jsem prostě kluk šikovná.

Takže čauky zase za týden

Váš Constantinek

Váha 5 týdnů 1.528 g

Výška 16 cm