Vrh H je na světě

Vrh H je na světě

V neděli večer 18.9.2022 se Adince narodily tři překrásné holčičky. Porod probíhal spontánně bez problémů. Adinka se o své dcerky od začátku vzorně stará. Holčičky jsou si velice podobné takže jsem poprvé musela použít rozlišovací stužky. První má malý límec, druhá malou lysinku a třetí nic.

JEDNA HOLČIČKA JE ZADANÁ, DVĚ BUDOU SVÉ PÁNÍČKY TEPRVE HLEDAT.

Dnes je holčičkám 7 dní. Všechny dobře přibívají na váze a mají se čile k světu. Mají již začištěné pupíky. Jsou to takové malé kvíčalky. Adinka je velice obranářská maminka a nikoho ke svým dcerkám nepouští.

Dnes také dostaly svá jména.

HINATA HIME Dancing in the Wind, porodní váha 157 g, váha 1 týden 340 g. Jméno je z japonštiny a znamená Princezna, hledící ke slunci.

HAZELNUT TEMPTATION Dancing in the Wind, porodní váha 161 g, váha 1 týden 352 g. Krásně zlatá barva nás inspirovala ke jménu, které v překladu znamená Oříškové pokušení.

HERRENA HARRIDAN Dancing in the Wind, porodní váha 184 g, váha 1 týden 398 g. Již dlouho jsme chtěli dát jména inspirovaná naším oblíbeným autorem Terry Pratchetem. Bohužel písmeno H není pro ženská jména v Zeměploše zrovna příznivé. Dostalo se pouze na bojovnici Herrenu.