Vrčící a štěkající kulička

Vrčící a štěkající kulička

Jsem opět o týden starší. Už celých 5 týdnů jsem na tomhle světě a je to opravdu paráda. Pořád objevuju nové a nové věci. Teď už chodím poměrně často s paničkou na chviličku ven. Zatím stále jen v tašce, ale i tak je to prima.

Taky se pořád učím něco nového. Už umím dost dobře projevovat radost vrtěním ocásku a začínám obstojně vrčet a štěkat. Panička se mi sice směje….to teda ale nevím proč. Já myslím, že mi to jde moc dobře. Mám na to taky prima kámošku, která mě všechno učí. Totiž Zuzku. Je to moje poloségra a sama je ještě takové odrostlé štěně. Umí spoustu zábavných věcí a všechny mě je prý naučí. Panička z toho má tedy ohromnou radost.

No a o těch křivdách, které se mi pořád dějí, to snad ani nebudu psát. Paňka je občas hrozná. Pořád, že prý škrábu, takže mi zase ostříhala drápky. Jenže já jsem na ní vyzrála. Narostly mi zoubky jako jehličky, takže jí místo škrábání občas kousnu. Vždycky tak srandovně vykvikne a naoko se na mě hrozně zlobí. Já ale moc dobře vím, že to tak nemyslí.

A další křivda byla, že mi s mámou sbalila raneček a odložila nás u svojí kamarádky Verči. Prý, že musí jet s Lilly na nějaký výlet a Zuzku, že vezme s sebou. Jako kdyby nás nemohla vzít všechny, no néééé. Nakonec to bylo moc prima. Ona ta její kamarádka je stejně hodná, jako panička. Navíc u nich bylo zase spoustu zajímavých věcí ke zkoumání. Takže jsem to tý svojí paňce nakonec zase odpustila.

5 týdnů váha 1.540 g, výška 16,5 cm

Páááá vaše Adinka