Už mi to pěkně běhá

Už mi to pěkně běhá

Po týdnu vám musím zase napsat své nové zážitky. Kromě toho, že mi kukadla a uši stále lépe slouží, začínám také už moc pěkně běhat. A to doslova. Hned po dosažení druhého týdne jsme se začala pokoušet o první krůčky. A šlo mi to moc dobře. Dnes už opravdu občas i popoběhnu, lezu na mámu i Zuzku, překonávám překážky v podobě hraček a vůbec jsem takový malý čilouš.

Taky mě pořád zlobí panička. Nejdřív s těmi ostříhanými drápky a teď zase do mě nacpala nějakou žlutou pastu. Prý na odčervení. Ale jinak to s ní docela ujde. Krásně se se mnou mazlí a vždycky mi uklidí porodní bedničku. To, ale nevydrží moc dlouho, protože já ty její podložky stejně zase hned počůrám. Teď mě začíná učit na plínku. No, občas se jí tam teda vyčůrám, když jí to dělá takovou radost.

Kromě mojí maminky a paničky tu se mnou bydlí ještě teta Lilly a poloségra Zuzka. S tou je největší legrace. Ona se o mě stará, když si chce maminka odpočinout. Vždycky si ke mě lehne, zahřívá mě a olizuje. Taky mě hodně brání, když přijdou další dvě sheltií holky na návštěvu. Bije se za mě jako lvice. Ještě víc než maminka. Asi mě chce mít na hraní jen pro sebe.

Vaše Adinka

3 týdny – váha 1.031 g