Štěňátka nám pěkně rostou

Štěňátka nám pěkně rostou

Štěňátka nám pěkně rostou

Je to neuvěřitelné, ale štěňátkům jsou již čtyři dny. Mají se čile k světu a krásně přibývají na váze. Dnes jim odpadly pupeční pahýlky a bříška se jim krásně začistila.

Maminka Angie se o svoje miminka vzorně stará a ani na chviličku je nespustí z očí. Lilly se zaparkovala před porodní bednou, někdy i částečně v ní, a zvědavě okukuje ty nové plyšové pískající hračky. Angie je naštěstí snášenlivá a svojí kámošku u miminek toleruje. Zatím je u nás klid a mír.

My, páníčkové, usilovně vymýšlíme ta nejkrásnější jména pro naše miminka. Krmíme mamču, aby měla dost mlíčka a uklízíme porodní bednu. Sem tam v noci vyskočíme a přistrčíme kvičící mimčo, které se ztratilo, k mámě.

 

Jako první se narodil rozkošný zlatý pejsek. Je ze všech štěnátek nejmenší, ale zdárně se snaží ségry dohonit. Rozhodně je zatím ze všech nejrychlejší, i když jeho černá sestřička mu začíná hodně konkurovat. Pejsek je takový mámin poklad. Stále schovaný u jejího hřejivého bříška.

Pejsek je po zrušené rezervaci volný a čeká na svoje milující páníčky.

 

Jako druhá vykoukla na svět zlatá holčička. Drala se na svět zadečkem napřed, a tak byla z té námahy nejprve trochu zmožená a pomalejší. Váhově na tom byla ze všech miminek nejlépe a zatím si tento prim drží, i když jí sourozenci zdatně dohánějí.

Fenka je rezervovaná

 

A do třetice vykoukla na svět malá černá ďáblice. Konečně nějaké miminko, které pobralo barvu po svém krásném tricolorním tátovi. Fenečka má nádhernou temně černou barvu a je bez límečku. Respektive má na levé straně krku jen takovou čmouhu. Jednou z ní bude nádherná temná krasavice. Je velice čilá a pravděpodobně bude velmi temperamentní.

Fenka je rezervovaná