Rostou z nás pěkní lumpíci

Rostou z nás pěkní lumpíci

VŠECHNY HOLČIČKY JSOU ZADANÉ.


Pět týdnů se štěňátky. Pět týdnů plných radostí, ale i starostí, věčného uklízení a nedostatku spánku. Ale všechna nepohoda stojí za to. Vidět, jak se z malých morčátek stávají skuteční pejsci, jak se vyvíjí, jak stále lépe běhají a hrají si, je k nezaplacení.

Dnes již holčičky odmítají být v ohrádce nebo porodní bedně a pěkně si to šmejdí po celém obýváku. O loužičky a bobíky tak není nouze, a tak musíme našpalovat pouze zlehýnka a koukat kolem sebe, jako ostříž. Mrňousci sice mají plínky a tu a tam na ně i něco hodí, ale to jen tak, aby se neřeklo.

Všechna mimča jsou neskutečně mazlivá a tulivá, ale také notně ukvičená. Když se jim něco nelíbí, dovedou to dát pěkně hlasitě najevo. Největší tulínek je Hazelnut Temptation. Je to maličký drobek, ale obrovský roztomilý mazlík. Herrenka je největší, tabulkově se drží ve středu a je to takový hravý medvídek. Největším dominátorem je Hinata Hime, nově zvaná Giny. Od mala je nejprůbojnější a je hybnou silou téměř všech lumpáren a nezbedností. Je nejvíce čiperná a rozhodně největší průzkumník ze všech.

Všechny tři se daly dohromady s malou kamarádkou Genny a větší ségrou Phoenix. Když to tahle banda rozjede, je u nás pěkně veselo.

Štěňátka jsou podruhé odčervena a mají znovu ostříhané drápky. Také jsou již očipované a u pana doktora byly opravdu moc hodné.

Váha 5 týdnů:

Hinata Hime 1 107 g, Hazelnut Temptation 955 , Herrena Harridan 1 490 g