Už jsou z nás opravdoví pejsci

Už jsou z nás opravdoví pejsci

Pátý týden je za námi. Miminka nám zase o notný kus povyrostla. Již to nejsou myšičky, krtci ani králíčci, ale pořádní šikovní pejsci, jen v malé podobě.

Casey umí výborně vyzývat ke hře, běhat, hopkat, do všeho kousat. Je to veselá, velmi hravá a velmi hlasitá holčička. Přítulná k lidem, mazlivá tulivka, která ráda rozdává pusinky.

Flash je umírněnější verze svojí sestřičky. Klidný, rozvážný, ale když to rozjede, je ho všude plno. Není tak hlasitý, rád si pospinká. Je to obrovský tulínek a pusinkovač a největší rozkošník na světě. Málokdo se umí, tak krásně protahovat a dělat spinkací pózy, jako on.

Obě štěňátka se zdárně učí dělat loužičky a bobíky na plínky nebo venku na zahradu. Zatím samozřejmě se spoustou nehod, ale nikdo učený z nebe nespadl.

Také mají za sebou socializační návštěvu chaty, kde bylo spousta lidí z rodiny, poprvé jeli autem a poprvé se nesli v tašce na veterinu na čipování. To tedy zatím nedopadlo, neboť bylo zrovna výjimečně zavřeno, ale i tak zvádli cestu bez problémů. V neděli se na oba přišli podívat jejich noví páníčci i s dětmi. Pejsek se konečně dočkal svého nového civilního jména, Flash

Oba jsou rovněž již podruhé odčervení, drápky mají ostříhané a také zažili svou první minikoupel. Bylo to už potřeba. Přeci jen, neustálé válení se v počůraných dekách, není úplně ono. Opláchnutí vlažnou vodou nesli statečně a bez brekotu. Jsou to statečná štěňátka.

FELIX FELICIS, Flesch váha 1 131 g, FIERY PHOENIX, Casey váha 1 287 g