Rosteme a lumpačíme

Rosteme a lumpačíme

Dnes čtyřtýdenní holčičky stále více sílí, lumpačí a hrají si. Maminka Adinka již není tak obezřetná a pouští k mimčům i ostatní psí holky. Největší radost z toho má malá Genny, která je ze štěňátek úplně paf. Někdy se k hrátkám připojí i Phoenix. Zuzík, Lilly a Angie fungují spíše jako dozor. Holčičky už jeví zájem o dění okolo sebe, tahají hračky a vyhledávají kontakt s lidmi i ostatními psími členkami smečky. Miminka již prchla ze své porodní bedny i z ohrádky, kterou mají v obýváku a začala se volně procházet a šmejdit po okolí.

Největší průzkumník je malá HINATA HIME. Zatím byla ve všem první. První se narodila, první otevřela oči, první jí vylezly zoubky. Je to nebojácná průzkumnice. Pravděpodobně bude hodně dominantní. Již nyní je vidět, že má své sestřičky pěkně pod tlapkou.

HAZELNUT TEMPTATION a HERRENA HARRIDAN jsou klidnějí, více spinkají, jsou rozvážnější a umírněnější. Především HAZELNUT je takový miloučký mazlík.

O víkendu měly holčičky dvě návštěvy. HINATA HIME nově Giny a HAZELNUT TEMPTATION již mají své nové páníčky. HERRENA HARRIDAN svojí rodinu stále ještě vyhlíží.

Váha 4 týdny

Hinata Hime, zvaná Giny 920 g

Hazelnut Temptation 826 g

Herrena Harridan 1 188 g