Pomalu se budeme loučit

Pomalu se budeme loučit

Holčičky z vrhu H mají 6 týdnů. Jsou již pěkně vyspělé, čilé a kontaktní. Všechny již baští granulky a sem tam tvaroh nebo jogurt. Maminka Adinka je již krmí pouze sporadicky. Jsou tedy již samostatné a schopné odejít dělat radost do nové rodiny.

Všechny jsou již zadané a od svých nových páníčků dostaly nová jména.

Hinata Hime nově zvaná Giny je stále největší dobrodruh ze všech. Všude první, do všeho se hrne po hlavě. Váhově se drží někde mezi minimem a středem. Je to moc krásná, kontaktní holčička, která se velice ráda mazlí a pusinkuje.

Hazelnut Temptation zvaná Sára je maličký roztomilý drobeček. S jídlem se moc nepředá. Váhově je na minimální hodnotě. Pravděpodobně bude drobnější. Je nejvíce spinkací a rozhodně největší roztomilouš a mazel ze všech.

Herrena Harridan nově Herrenka. Jediná holčička, které zůstalo oficiální jméno. Majitelé jsou rovněž příznivci Terryho Pratcheta a jeho Zeměplochy, tak jim to takto náramně vyhovuje. Herrenka je překrásná, celá zlatá, medvídkovatá statnější holčička. Váhově se drží ve středu tabulky a pokud se něco nezvrtne a nezačne bezhlavě přibírat, bude z ní krásná standardní psí slečna.

Holčičky podstoupily čipování a byly moc šikovné a hodné.

Váha/výška 6 týdnů:

Hinata Hime, Giny 1 315 g / 18 cm

Hazelnut Temptation, Sára 1 075 g / 18 cm

Herrana Harridan, Herrenka 1 800 g / 19 cm