Páníčkové mi přivezli kámošku

Páníčkové mi přivezli kámošku

Páníčkové mi přivezli kámošku

Páníčkové se v neděli 27.12.2015 sebrali a někam odjeli. Beze mě. Klidně mě nechali doma. Ale odpustila jsem jim, protože když se vrátili, držela panička v náručí malé chlupaté klubíčko. Prý teď bude bydlet s námi a bude to naše nová parťačka.

Z malého chlupáče se vyklubala psí holčička, které říkáme Lilly. Je to prima, protože se mi moc stýská po mojí dcerce Maye. Lilly budu vychovávat místo ní. A řeknu vám, je to potřeba. Vždyť ona vůbec nic neumí a všemu se jen diví. To bude práce.

Neumí chodit na vodítku, takže jít ven je problém. Pořád se motá, zastavuje a já nemůžu pořádně běhat. Bere mi všechny moje hračky, leze mi do misky, skáče na mě, tahá a kouše mě za kožíšek. Spát chodí zásadně do mého pelíšku, přestože má svůj krásný a úplně nový. Páníčkové se s ní mazlí, místo aby se pořád mazlili jen se mnou. Neumí to pořádně ani zaštěkat. Prostě úúúplný trdlo.

Ale klady, klady ty převažují. Mám doma kámošku a nejsem tu pořád sama. Páníčkové si teď klidně můžou být v práci, já už se tu sama nenudím. Vychovám si jí k obrazu svému a až trošku povyroste budeme spolu dovádět venku.  Už teď se s ní dá občas krásně hrát, přetahovat se a lumpačit. Taky se spolu mazlíme a já jí pěkně olizuju bříško, jako jsme to dělalal Maye. Lilly je rozkošná malá holčička a určitě z ní vyroste velká krasavice. Taková jako jsem já.