Náročný horký víkend v Nitře je za námi

Náročný horký víkend v Nitře je za námi

Náročný horký víkend v Nitře je za námi.

Fine Design ze Skalní vyhlídky – Lilly – 18 měsíců

2.6.2017 President Cup 2017 – rozhodčí Dagmar Klein (RO) – mezitřída – výborná 1 CAC
3.6.2017 Grand Prix Slovakia Winner Show – rozhodčí Sven Lovendskjaer (DK) – mezitřída – velmi dobrá 1 za křehkou kostru. Z Lilly prostě mohutnou persónu neudělám
4.6.2017 Derby Winner Show – rozhodčí Marko Ljutič (HR) – mezitřída – výborná 2 res.CAC

Trochu rozporuplné dojmy. Na původním plánu rozhodčích nominováni na sobotu a neděli jiní lidé. Změna nikde ofi nenahlášena. Ve strašném horku, které panovalo celý víkend, byli uondaní psi i lidé. Ještě jsem neviděla tolik průjmů na výstavním koberci. V neděli p. Ljutič posuzoval tak dlouho a důkladně, že jsem skoro nestihla vlak v 15:45 z Nitry. Tímto moc a moc děkuju za odvoz na nádraží Monice Půchovské.
Za těch 5 let co vystavuji jsem si nemohla nevšimnout, jak ameriky dávají na frak čistým anglickým liniím. Škoda, ale proti gustu rozhodčích…..????!!!!!

Jinak jsem si dala závazek, že chci z Nitry vidět i něco jiného než výstaviště a pokoj na penzionu. V sobotu jsem s Lilly využily volného odpoledne a vyšplhaly jsme se na Nitranský hrad. Prošly jsme historické centrum. Zjistily, že na náměstí probíhají trhy s regionálními produkty. Daly si výbornou místní zmrzku a vínko. Poseděly u tryskající fontány a dívaly se na představení folklórních souborů a bubenické vystoupení. Prošly se kolem řeky Nitry a po místní botanické zahradě. Lilly prohnala pár koz. Po čtyřech hodinách jsme se spocené, unavené, ale spokojené vrátily na penzion.