Mám tři týdny

Mám tři týdny

Mám tři týdny

Ahoj.

Jmenuju se Constantinek a právě mi jsou tři týdny. Za tu dobu jsem toho stihl opradu hodně. Největší změnou je, že jsem začal koukat na svět. Sice jsem si dal trošičku na čas. Panička už z toho byla malinko nervozní. Nakonec jsem 17. den oči otevřel, a to pěkně naráz. Žádné štěrbinky a postupně škvírečky zvětšovat. Večer jsem si řekl, že už je nebudu déle napínat a oči jsem normálně celé otevřel. To byl humbuk. Div se neseběhl celý dům.

Takže teď už vesele koukám na svět. Vidím svojí krásnou mámu, která se o mě pečlivě stará a má táááák dobré mlíčko. Kromě očiček se mi také rozlepila ouška. Takže nejen, že vidím, já i slyším. A řeknu vám, že ten svět je opravdu moc krásněj. Mám tu mámu, dvě tetky, které mě pořád zvědavě očichávají a paničku. No není to paráda, řídit takovou velkou smečku. Všichni teď totiž skáčou kolem mě a jenom a pořád kolem mě. Jsem totiž nejlepšíííí.

No, pravda, musím si taky maličko postěžovat. Panička mě někdy tak nazlobí!!! Třeba si mě vezme, jako že mě bude mazlit. A to já mám rád, tak se na to vždycky celej klepu. No a tuhle mě vzala a žádné mazleníčko, pěkně mi ostříhala drápky. To byl tedy podraz. A vzápětí se stalo to samé, to zase do mě nacpala nějakou hnusnou pastu, prý abych neměl červíky, či co.

Jaký červíky, vždyť já se nehnu z tý proklatý bedny. Vůbec mě nechtějí pouštět ven. Prý, že jsem ještě moc malej. No, ale já jim jednou ráno ukázal, zač je toho loket. Právě na své třítýdenní narozeniny jsem se tak dlouho hečmal a poskakoval až se mi povedlo se z bedny dostat. Svobody jsme si tedy moc neužil. Hned to paňka zmerčila, šoupla mě zpět a zvýšila mi vchod o jednu příčku.

 

Tak pááá, jdu si zase zdřímnout

Váš Constantinek

 

Constantin Christian

Váha 3 týdny 997 g