Loučení je vždycky těžké

Loučení je vždycky těžké

VRH C – 1 zlatý pejsek

Výška a váha viz. níže

Přislíbena chovnost, ale zatím se nová majitelka k vystavování a bonitaci moc nemá. Uvidíme do budoucna, zda tohoto krásného milého zlaťáka uvítáme mezi chovnými pejsky. Má k tomu všechny předpoklady. Bylo by to moc fajn.

Výška v dospělosti: ???

Zuby: ???

Chovnost: ???

Loučení je vždycky těžké

Nejtěžší na chovatelství jsou rozlučky s těmi vypiplanými mrňousky. Cca 2 měsíce se s nimi člověk mazlí, krmí je, vstává k nim. Vidí všechny jejich pokroky, úspěchy i neúspěchy. Raduje se z každého krůčku a najednu je konec. V bytě je ticho, nikde žádné loužičky, žádné pištění, prázdno….

To se stalo právě dnes. Dnes si nová panička přijela pro Connieho a odvezla ho do jeho nového domova. Teď se tu na sebe s holkama nechápavě díváme a nevíme co dělat.

Stýská se nám po tobě. Byl si úžasný malý pejsek. Statečný a nebojácný. Za svůj krátký život si toho zažil opravdu hodně a my budeme mít na co vzpomínat. Hravě si zvládal cestování, seznamování s lidmi a pejsky, chůzi na vodítku. Odešel si od nás o něco později, než bývá obvyklé. Důvodem byly objektivní důvody na straně nových majitelů. O to více jsme si tě všichni užili. Snad se brzy uvidíme na nějaké akci nebo výstavě.

Connie měj se moc a moc krásně. Přejeme ti ten nejkrásnější a nejumazlenější psí život.

Constantin Christian

své jméno dostal podle dánského malíře Carla Christiana Constantina Hansena

nar.28.3.2018, CEA DNA carrier, DOV negativní, MDR1 +/+, obě varlata

Porodní váha 214 g

1.týden 519 g, 2.týden 795 g, 3.týden 997 g, 4.týden 1.254 g, 5.týden 1.528 g, 6.týden 1.850 g, 7. týden 2.098 g, 8.týden 2.310 g, 9.týden 2.600 g, 10.týden 2.900 g

Při odchodu do nového domova: 72. den, váha 2.930 g, výška 24 cm

D: JCH, klub.CH Fine Design ze Skalní vyhlídky, CEA DNA carrier, DOV opakovaně negativní, MDR1 +/+, DKK, DLK, patela 0/0, plnochrupá (D: Zumba Girl ze Skalní vyhlídky, S: C.I.B. Valerina Ross Manchester)

S: C.I.B. Norddream ze Skalní vyhlídky, CEA DNA carrier, DOV negativní, MDR1 +/+, DKK 0/0, DLK 0/1, plnochrupý (D: Connie Manepo Ideál, S: Milward Sunny Boy)