Hanácká Národní výstava psů Brno – 5.1.2013 Naše malé velké vítězství

Hanácká Národní výstava psů Brno – 5.1.2013 Naše malé velké vítězství

Hanácká Národní výstava psů Brno 5.1.2013 – rozhodčí Mlada Svobodová – Angie Sparks of the Tempest – třída dorostu – velmi nadějná 1

 

Po delším váhání jsem se nakonec rozhoupala a přihlásila naší psí holčičku na její i naší vůbec první výstavu. Nevyspalí, s trochu sevřeným žaludkem jsme 5.1.2013 v 7:15 dorazili do Brna, našli kruh, ve kterém se budou představovat sheltie a jali se čekat na hodinu H, minutu M a vteřinu V. Čekali jsme a čekali, až nás z toho dlouhého čekání přešla i ta prvotní nervozita, kterou vystřídalo přání mít to již za sebou a odjet domů.

Nakonec se ta osudná vteřina dostavila a já s Angie jsme statečně vyrazily do kruhu.  Musím říci, že Angie byla báječná, předvedla se v tom nejlepším světle a zvítězila v kategorii dorost s tou nejvyšší známkou VN1 – tedy velmi nadějná 1 a s nádherným posudkem. Takže jsme si dodatečně nadělili krásný vánoční dárek, získali své první výstavní zkušenosti a co hlavně….toto krásné hodnocení nám dodalo elán a kuráž do dalšího výcviku a nových výstav. Teď se už pilně připravujeme na 2.února 2013, kdy pojedeme opět do Brna, tentokrát na Mezinárodní výstavu psů, pejsků a pejsánků všech plemen.