MVP Klatovy

MVP Klatovy

Rozhodčí RNDr. Jaroslava Ovesná

BLACK EYED SUSAN Dancing in the Wind, Zuzanka – třída otevřená – výborná 1 CAC (D. Angie Sparks of the Tempest, S. JCH Show Elveras Carte Blanche)

CH CZ, CH SK, JCH CZ, klub CH FINE DESIGN ze Skalní vyhlídky, Lilly – třída šampionů – výborná 2 res.CAC / 2 (D. Zumba Girl ze Skalní vyhlídky, S. C.I.B. Valerina Ross Manchester)

Dnes obrovská radost.

Obě moje holčičky dostaly nádherné posudky a výborné hodnocení od paní rozhodčí. Nejvíce byl u obou vyzdvižen pohyb a předvedení. Jsem na obě dvě tak moc pyšná

Zvláště mě dojal Zuzančin první CAC. I slzičku jsem uronila, jak jsem byla dojatá. Jsou to moje sluníčka největší. Přitom jsou jak oheň a voda. Lillynka klidná a vyrovnaná, Zuzanka je prostě Zuzanka. Se svým „ADHD“ mě občas (dost často) přivádí k šílenství. Do všeho se hrne, všude je jí plno a její vokální projev je slyšet na dálku. Zvědavá, neklidná, hravá, veselá, zkrátka živel a největší tulínek ze všech mých holek.

Moc děkuji za společnost Veronika Beranová Jelínková a Veronika Vyšohlídová ráda jsem vás znovu viděla. Ilona Sorner-Mann moc děkuji za odvoz do Prahy a Kačce Beranové za předvedení Lilly při závěrečných soutěžích.

Lilly
Lilly