ZUZANKA JE PO OPERACI

ZUZANKA JE PO OPERACI

ZUZANKA JE PO OPERACI
Dlouho očekávaná událost je za námi. Operace dopadla na výbornou. Doktor Skala je velký optimista. Už když viděl Zuzi běhat ještě před operací, říkal, že to vypadá více než nadějně. Navíc se během těch šesti týdnů její stav vůbec nezhoršil. Z patell 3/3 má Zuzi 0/0 a prý drží jak židovská víra.

Vlastní průběh
10.00 začaly předoperační přípravy
11.00-13.00 vlastní operace (cena 17.800,- Kč)

Pan doktor vyrobil Zuzi slušivé kalhotky a nyní je již doma. Už dnes může udělat pár krůčků. Venčení 5-10 min. Může jíst, pít. Prostě cokoli, jen opatrně. Teď snědla pár granulek a sama si už 3x došla na plínku se vyčůrat. Je to moc šikovná a statečná holčička.

Zítra nás čeká kontrola a pak už doléčování a rahabilitace. Pravděpodobně zvolím hydroterapii. Myslím, že Zuzi nejlépe pomůže posílit a zpevnit nožky a dosud méně používané svaly. Ještě to budu zítra konzultovat na kontrole.

Pana doktora Skalu můžu jen doporučit. Je to velký odborník. Před operací vysvětlil celý průběh, hned po operaci volal s výsledkem. Prostě super servis i péče. Navíc je velmi příjemný a milý.

Nikdy nedejte na první závěr. Vždy je naděje. U nás se to potvrdilo na 100%. Během šesti týdnů z naprosté beznaděje do naděje na plnohodnotý ničím neomezený život.