Výstavy

VýstavyChovatelská stanice sheltií

DatumVýstavaRozhodčíTřídaOcenění
22.4.2019Klubová výstava sheltiíIngela Kyrklund (SE)otevřenávýborná 3
21.4.2019Speciální výstava sheltiíKarin Juto Hedberg (SE)otevřenávýborná 3
20.4.2019MVP Prague Expo Dog Duo CACIBMilan Krinke (CZ)otevřenávelmi dobrá
13.4.2019MVP České BudějoviceOlga Dolejšová (CZ)otevřenávýborná 4
3.2.2019DUO CACIB BRNOTimmis Dermot (IE)otevřenávýborná 4
2.2.2019DUO CACIB BRNOSoltesz Edith (AT)otevřenávýborná
27.1.2019MVP FCI-CACIB NITRAIgor Vyguzov (ME)otevřenávýborná 3
26.1.2019MVP FCI-CACIB NITRAJaroslav Matyáš (SK)otevřenávýborná 3
25.1.2019MVP FCI-CACIB NITRAŽeljko Lozič (RS)otevřenávýborná 4
12.1.2019NV BrnoIng.Ivana Němečková (CZ)otevřenávýborná 4
9.12.2018MVP NitraGrzegorz Robak (PL)otevřenávýborná 1, CAC
8.12.2018MVP NitraZaza Omarov (GE)otevřenávýborná 2, res.CAC
2.12.2018MVP PrahaMlada Svobodová (CZ)otevřenávýborná
20.10.201872.Klubová výstava KCHCSPenny Forster Cooper (UK)otevřenávýborná 4
13.10.2018KV RychetyBožena Ovesná (CZ)otevřenávýborná 1, vítěz třídy
29.9.201817.Oblastní výstava DžbánKarel Hořák (CZ)otevřenávýborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz
25.8.2018MVP Mladá BoleslavKarel Hořák (CZ)otevřenávelmi dobrá
23.6.2018MVP INTERCANIS BrnoBirte Scheel (DK)otevřenávelmi dobrá
17.6.2018Krajská výstava Benátky nad JizerouOlga Dolejšová (CZ)otevřenávýborná 2
3.6.201871. klubová výstava HumpolecS.Barrett (UK)otevřenávelmi dobrá
2.6.201870. klubová výstava HumpolecCh.Lockett (UK)otevřenávelmi dobrá
4.2.2018DUO CACIB BrnoMilan Krinke (CZ)otevřenávýborná 4
3.2.2018DUO CACIB BrnoPetra Márová (CZ)otevřenávýborná 3
13.1.2018Hanácká národní výstava psůIng. Jaroslav Matyáš (SK)otevřenávýborná 2, res. CAC
18.11.2017II. Oblastní Svatomartinská výstava psů Mladá BoleslavMilan Krinke (CZ)otevřenávýborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz
5.11.2017MVP Prague Expo Dog Duo CACIBMVDr.Vladimír Fiala (CZ)otevřenávýborná 4
4.11.2017MVP Prague Expo Dog Duo CACIBMgr. Dana Fialová (CZ)otevřenávýborná
15.10.2017Krajská výstava Praha RychetyMiroslav Václavík (CZ)mezitřídavelmi dobrá 1
7.10.2017MVP České BudějoviceClaudio de Giuliani (IT)mezitřídavýborná 2
30.9.201716. oblastní výstava Praha 6 - Džbán Doc. RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc (CZ)mezitřídavýborná 1, vítěz třídy, oblastní vítěz
28.9.2017Jubilejní 70.speciální výstava KCHCSJohny Andersson (SE)mezitřídavýborná 1, CAC
2.9.20173.klubová výstava LažánkyMVDr.Eva Fialová (CZ)mezitřídavýborná 3
12.8.2017MVP Interdog Bohemia CACIB Mladá BoleslavAlenka Pokorn (SI)mezitřídavýborná 1, CAC
15.7.2017Česká národní výstava Mladá BoleslavOlga Dolejšová (CZ)mezitřídavýborná 2, res.CAC
4.6.2017MVP Derby Winner Show NitraMarko Ljutič (HR) mezitřídavýborná 2, res.CAC
3.6.2017MVP Grand Prix Slovakia Winner Show NitraSven Lovendskjaer (DK)mezitřídavelmi dobrá 1
2.6.2017MVP President Cup NitraDagmar Klein (RO)mezitřídavýborná 1, CAC
20.5.2017MVP NORD BOHEMIA CANIS LitoměřiceAdrijana Polgár (RS)mezitřídavýborná 1, CAC
22.4.2017MVP České BudějoviceIng. Jaroslav Matyáš (SK)mezitřída výborná 2
17.4.2017Klubová výstava Brandýs nad LabemMlada Svobodová (CZ)mezitřídavýborná
16.4.2017Klubová výstava Brandýs nad LabemUrsula Langer (DE)mezitřídavýborná 4
15.4.2017MVP Prague Expo DogJanelle W. Robbins (AU)mezitřídavýborná 3
8.4.2017Národní výstava OstravaMVDr.Vladimír Fiala (CZ)mladýchvýborná 4
5.2.2017MVP DUO CACIB BrnoRuth Wagner (LU)mladýchvelmi dobrá 2
4.2.2017MVP DUO CACIB BrnoBeata Petkevica (LV)mladýchvelmi dobrá 2
7.1.2017Hanácká národní výstava BrnoPetra Márová (CZ)mladýchvýborná 1, CAJC
4.12.2016MVP DUO CACIB NITRAZaza Omarov (DE)mladýchvýborná 2
3.12.2016MVP DUO CACIB NITRACzaba ZSolt Lokodi (RO)mladýchvýborná 1
6.11.2016MVP DANUBE Duo CACIB BratislavaAndrzej Zamoyski (PL)mladýchvýborná 3
5.11.2016MVP DANUBE Duo CACIB BratislavaMilan Krinke (CZ)mladýchvelmi dobrá 2
30.10.2016MVP Prague Expo Dog Double CACIBMlada Svobodová (CZ)mladýchvýborná 1, CAJC
29.10.2016MVP Prague Expo Dog Double CACIBŠárka Dreslerová (CZ)mladýchvýborná 3
2.10.2016Speciální výstava kolií a šeltiíŠárka Dreslerová (CZ)mladýchvýborná 2
1.10.201615. oblastní výstava psů všech plemenMiroslav Václavík (CZ)mladýchvýborná 1, vítěz třídy
4.9.2016Klubová výstava KolesaKarin Hedberg (SE)mladýchvýborná 4
27.8.2016Krajská výstava Dogshow DžbánMilan Krinke (CZ)mladýchvýborná 1, vítěz třídy
13.8.2016MVP IDS Interdog Bohemia Mladá BoleslavRamune Kazlauskaltemladýchvelmi dobrá
28.5.2016MVP NORD BOJEMIA CANIS LitoměřiceEva Hájková (CZ)dorostvelmi nadějná 1
30.4.2016MVP Prague Expo DogMVDr.Vladimír Piskay (SK)štěňatvelmi nadějná 1
17.4.2016Klubová výstava Praha- Horní PočerniceTibor Havelka (SK)štěňatvelmi nadějná 2
16.4.2016Speciální výstava Praha-Horní Počernice,Barbara Thornley (UK)štěňatvelmi nadějná 2

Certifikát

Certifikát přidělení názvu chovatelské stanice Dancing in the Wind

Štěňata

Plánujeme štěňátka podzim 2017.

Naše feny

Top