Poprvé venku

Poprvé venku

Právě na výročí 4. týdne narození jsme se s celou smečkou přesunuli na chatu. Pro mrňata to byl krásný a napínavý začátek pátého týdne života. Prvně jela v autě a vše zvládna na jedničku s hvězdičkou. Žádné pobrekávání, kňourání, žádné blinkání.

Na chatě byla zprvu vykulená z toho velkého širého světa. Nicméně přirozená zvědavost zvítězila a celá ta malá chlupatá banda se rozeběhla prozkoumávat okolí. Moc se jim venku líbilo, zamilovali si hlavně trávu, kytičky a klacíky, které vehementně uždibovali svými ostrými zoubky.

Celý pobyt se nesl ve znamení pohody a klidu. Maminka a tetičky na prcky dohlížely, takže se ani nemuseli schovávat v ohrádce. Volně si pobíhali po dvorku a byli spokojení.

Bohužel nic netrvá věčně, a tak jsme se po čtyrech dnech museli všichni vrátit do Prahy. Děda nás odvezl až před dům, kde jsme vyklopily tu naší chlupatou nadílku do jejich rodné porodní bedny. Zmoženi po cestě a také z tolika zážitků, celá banda usnula. Po nich to zalomily i velké holky. Chvíli to u nás vypadalo jako v Šípkovém království. Venkov prostě unaví 🙂

5 týdnů – váha: Ezík 1.422 g, Essi 1.302 g, Edík 1.008 g, Daisy 1.016 g